УКР

Національний балет Грузії "Сухішвілі" (Одеса)

15 лютого 2020 | 16:00

Про подію

Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» в Одесі!

Жителі та гості міста Одеса! Національний балет Грузії «Сухішвілі» 15 лютого 2020 року о 16:00 виступить в Одеському академічному театрі музичної комедії імені Михайла Водяного.

«Сухішвілі» від початку заснування складався з 35-танцюристів. Перші виступи колектив дав у Грузії, а згодом почав здобувати все більшу популярність та гастролювати країнами Європи та Америки. Так, у США «Сухішвілі» визнали найкращим виступом на Бродвеї. Зараз у колективі виступає понад 500 танцюристів, які постійно гастролюють по всьому світу та давали запальні концерти в більш, ніж 90 країнах світу. Учасники та репертуар неодноразово змінювалися, проте, автентичність, колорит та індивідуальні особливості «Сухішвілі» залишилися незмінними. Балет має власний оркестр, під супровід якого і відбувається диво на сцені.

Програми концертів надзвичайно насичені, тривають близько двох годин. Ти зможеш побачити дивовижні танці з різних регіонів Грузії. Постановки «Сухішвілі» відомі своєю складністю хореографії та сценічними елементами, яскравим вираженим колоритом. Танцюристи крутяться на колінах по колу, запускають шаблі і кинджали, майстерно ловлячи їх потім. А жінки наче плавають по сцені у вишуканих сукнях та народному вбранні.

Заснували балет «Сухішвілі» сімейне подружжя Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі у 1945 році, а протягом усього часу колективом керували нащадки засновників. Завдяки цьому ми й досі можемо бачити збережені традиції та особливості хореографії, що притаманні грузинським танцюристам.

5 причин піти на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» в Одесі:

  1. Зібратися всією родиною та прийти на дивовижне шоу. Те, що ви побачите на виступі «СУХІШВІЛІ», запам’ятаєте на все життя, адже виступи балету просто вражають!
  2. Артисти вже підготували для тебе небачене чарівне шоу! 100 танцюристів та 2500 костюмів…глобальні масштаби правда?
  3. Унікальні інструменти, прадавні грузинські традиції та обряди, автентичний колорит та особливості виконання народних танців! Їх люблять та тепло зустрічають в цілому світі, а сьогодні ці талановиті люди виступатимуть саме для тебе!
  4. Це, наче ураган на сцені! Просто захоплююче видовище, яке здивує навіть найбільших скептиків!
  5. Забудь про всі справи, та порину на дві години у паралельний вимір, у справжній вир танцю! Не кожного дня випадає така чудова нагода!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на виступ Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» 15 лютого 2020 року в Одесі: - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо