УКР

20 онлайн-екскурсій по всьому світу, які ти маєш відвідати

Хочеш подорожувати, відкривати нові країни та континенти? Так, фізично це зробити зараз майже неможливо, але не засмучуйся! Відправляйся в онлайн-мандри просто зараз. 

kasa.in.ua зібрала для тебе найцікавіші мандрівки онлайн: музеї просто неба, зоопарки, музеї, замки та палаци...обирай, що тобі до вподоби!

1. Вінзорський замок (Велика Британія)

Офіційна резиденція британських монархів. Серед усіх європейських замків визначається найдовшою історією заселення — ще з епохи  Генріха I. 

Онлайн-екскурсія проводиться бенкетним залом, багряною вітальнею та палатою Вертелло. Відвідати.

2. Софійський собор (Київ,Україна)

Собор, що був збудований у 1037 році князем Ярославом і є однією з найпопулярніших туристичних локацій Києва. У онлайн-мандрівці є інформацію про сюжети на стінах та ікони собору. Завітати. 

3. Колізей (Італія)

Довгий час Колізей був для жителів Риму та гостей міста головним місцем розважальних видовищ, таких як бої гладіаторів, диких звірів, морські битви тощо. У стінах однієї з головних пам'яток Давнього Риму досі живуть захопливі історії. Оцінити велич Колізея.

4. Стоунхендж (Велика Британія)

Від англійської "висячі камені" - мегалит, що складається з кількох кіл велетенських каменів. Був збудований 3,5 тис. років до нашої ери, а історія його виникнення й досі оповита загадковими теоріями та міфами. Одна з них говорить про те, що стоунхендж з'явився завдяки чарівнику Мерліну, який працював при дворі короля Артура. Відвідати. 

5. Фарерські острови (Данія)

Мальовничі острови у Атлантичному океані, де під час карантину створено потужну дистанційну платформу для мандрівок: вона схожа на комп'ютерну гру, де користувач може самостійно керувати ексурсоводом та тим, що бачитиме та чутиме. Тисни, щоб розпочати мандрівку. 

6. Національні парки США

У віртуальний тур із коментарями екскурсоводів входить п'ять парків:

 • Кенай-Фьордс 
 • Каньйон Брайс 
 • Карлсбадські печери 
 • Драй-Тортугас 
 • Гавайські вулкани 

Тисни, щоб почати подорож. 

7. Дендропарк "Софіївка" (Умань, Україна)

Мальовничий парк з колекцією різних порід дерев, який називають одним з "семи чудес України". Численні статуї, альтанки та фонтани на території парку, виконані в стилі давньогрецької міфології.

Тисни, щоб відвідати. 

8. Гора Еверест (Непал)

Той випадок, коли жодні екскурсії непотрібні: цілодобова трансляція того, що відбувається на найвищій горі світу. Зазирнути. 

9. Акваріум Джорджії (США)

Музей живої морської природи з пінгвінами, дельфінами, видрами, медузами та іншими морськими жителями. Зазирнути. 

10. Лувр (Франція)

Один з найбільших музеїв світу, розташований на правому березі Сени в першому окрузі Парижа. Кілька галерей тепер працюють онлайн. Відвідати. 

11. Музей Ван Гога (Нідерланди)

Художній музей в Амстердамі, присвячений життю і творчості нідерландського художника (1853—1890). Відкритий у 1973 році. Роздивитися. 

12. Національний музей природознавства (США)

Хочете подивитися, як виглядав справжній динозавр або яким був побут первісних людей? Музей налічує більше 500 млн експонатів: рештки тварин, скамянілі скелети динозаврів, колекції мінералів і метеоритів. Завітати. 

13. Ватикан

Центр Католицького світу та найменша місто-держава у світі, яка щороку приймає тисячі паломників та туристів з усієї планети. Окрім красивої архітектури та великої площі, на території міста є чимало музеїв. Помандрувати Ватиканом. 

14. Театр-музей Сальвадора Далі (Іспанія)

ґ

В онлайн-доступі - перший виставковий комплекс театру-музею, який проектував сам великий Далі. Оцінити сюрреалістичні інсталяції можна тут. 

15. Національна галерея (Велика Британія)

Музей в Лондоні, що містить понад 2300 полотен західноєвропейського живопису XIII — початку XX століття. Картини в галереї експонуються за хронологічним принципом. Галерея презентує картини Белліні, Рафаеля, Рубенса та інших класиків. Зазирнути. 

16. NASA (США)

Справжній скарб для фанів Космосу: NASA організували онлайн-екскурсії по лабораторіях, аеродинамічних тунелях, симуляторах та космічних комплексах. Під час ексурсії можна навіть зазирнути всередину космічного корабля. 

17. Букінгемський палац (Велика Британія)

Офіційна лондонська резиденція британських монархів. В реальності палац можна відвідати у серпні та вересні, коли його покидає королева Єлизавета ІІ, а віртуально є можливість прогулятися по двох вітальнях та тронному залу. 

18. Едінбурзьский замок (Велика Британія)

Давня фортеця, розташована на скелі Castle Rock в столиці Шотландії. Зазвичай замок відкритий для відвідин і є головною туристичною пам'яткою країни, а у замку зберігається корона та камінь, на якому коронувалися королі Шотландії. Завітати. 

19. Версальський палац (Франція)

Віртуально можна оглянути вишукані головні зали, спальні, королівську каплицю та сад колишньої резиденції королів. Зазирнути до Версальського палацу. 

20. Музеї просто неба (Україна)

До онлайн-відвідувань відкрито сім музеїв просто неба: 

 • Музей архітектури та побуту "Шевченківський гай
 • Мамаєва Слобода 
 • Запорізька Січ 
 • Музей народної архітектури та побуту 
 • Резиденція Богдана Хмельницького 
 • Національний музей народної архітектури та побуту України
 • Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини

Почати мандівку.