УКР

ОНОВИ ПЛЕЙ-ЛИСТ

Час додати трішки свіжої музики у наші плей-листи, адже поки ми ходимо замріяні та зачаровані весною, музиканти продовжують працювати, щоб наше життя  було ще прекраснішим. Пропонуємо Вам прослухати декілька цікавих новинок від молодих виконавців.

Дебютна платівка Zágreb «Betrays Before Explore»

Молода команда Zágreb з Дніпропетровська представила свій дебютний EP. Ті, хто не знайомий з їх творчістю будуть приємно вражені якістю приємного інді-року. До платівки «Betrays Before Explore» ввійшло шість композицій.

Фронтмен квартету, Артем Гоголєв, прокоментував вихід ЕР так: «У нашому арсеналі близько 20 пісень, вибрали шість, які найбільше передавали б теперішній наш стан, за стилем та настроєм. Та й самим вуже було цікаво послухати, як це все звучить зі сторони». Робота над міні-альбомом тривала майже 5 місяців.

Прослухати платівку можна на офіційному Саундклауді Zágreb: https://soundcloud.com/zagreb-3

Третій студійник SINOPTIK

В мережі вже більше тижня гуляє третій студійник донецьких рокерів SINOPTIK. До платівки з назвою «Interplanet Overdrive» потрапило сім композицій. Ідеальний для тих, хто надихається безмежним космосом. Психоделічний транс та характерні гітарні рифи порадують навіть вибагливих меломанів.  

За словами музикантів, їхню нову платівку кожен може трактувати на власний розсуд. «Альбом – свого роду “road movie” про міжпланетну подорож, у якому візуальну картинку слухач може придумати сам. Цей шлях вартий того, щоб на нього ступити. Хто сказав, що усе має бути за правилами? Музику можна придумати і записати де завгодно і як завгодно. Важливо лише те, що ти сам почуєш в ній», – зауважують SINOPTIK.

Прослухати платівку можна на офіційному Бендкемпі гурту: http://thesinoptik.bandcamp.com/album/interplanet-overdrive

Новий EP Lakeway

Коли за роботу беруться два романтика з винятковим смаком та неймовірним творчим потенціалом, в світ виходять справді вартісні речі. Столичний електропоп-дует LAKEWAY презентували новий ЕР «Revelations».

За словами музикантів, до «Revelations» увійшли дуже різнопланові пісні: «В “Revelations” знайшлося місце як для танців, так і для протесту; як для чуттєвості і агресивності, так і для пісень з елементами хіп-хопу. Уперше до запису ми залучили стороннього артиста і залишилися дуже задоволені результатом. У назві нового міні-альбому немає ніяких загадкових смислів або прихованих підтекстів. Revelations – це одкровення. Наші думки і роздуми про все те, що нас оточує і що з нами відбувається». Обов’язково до прослуховування цієї весни.

Прослухати можна альбом за посиланням: https://soundcloud.com/lakewayband/passion?in=lakewayband/sets/revelations

Композиція «Ocean» з нового альбому Єгора Грушина

Талановитий неокласичний композитор Єгор Грушин готується до релізу четвертого альбому. На днях він випустив першу ластівку з нового студійника. «Мелодія втілює могутню силу живої природи, що має свої секрети і таємниці, розгадати які не кожному під силу. Проте, саме ця загадковість так приваблює…», – описує свій твір Єгор.

Ознайомитись із композицією можна на айтюнс музиканта: https://itunes.apple.com/ua/album/ocean-piano-solo-single/id1096519289

Новий сингл проекту Terry Phao «Night’s Wall»

На початку квітня побачила світ нова композиція Terry Phao «Night’s Wall». Цікаво, що пісня була написана ще у 2014 році, але знайшла своє ідеальне звучання лише під час запису. Тарас Підкуймух, єдиний учасник проекту, спробував поєднати фанк, диско та інді-рок.

«Пісня про нічне життя (особливо про вечір п’ятниці) та про вивільнення інших сторін особистості людини. Можна сказати, що це заклик до того, аби перестати марнувати свій час та починати рух назустріч пригодам. Я би провів аналогію із головним героєм Джима Керрі у фільмі «Маска», який за допомогою цього предмету під покровом ночі вивільняв своє зацьковане его», - коментує ідею синглу Тарас.

Вийшло досить симпатично та стильно. Тож, рекомендуємо прослухати.

Тернопільський рок від Mr. FreeMan

Молоді, але серйозні музиканти Mr. FreeMan  презентували свій дебютний альбом «Інша Сторона», який записували на місцевій студії «Шпиталь Рекордс». Хоча хлопці тільки шукають своє звучання, їх платівка звучить потужно та м’ясисто, як для новачків.

Віталій Тимчук, вокаліст Mr. FreeMan: «Ставлення до того, що ми робимо, не потребує ніяких концепцій та визначень. Пісні створювались впродовж досить довгого періоду. За цей час ми перебували у різних емоційних станах та були під впливом багатьох речей. Якщо послухати альбом, то в мене часом виникає враження, що його грають абсолютно різні групи».

Прослухати альбом «Інша Сторона» можна на офіційному Саундклауді гурту: https://soundcloud.com/mrfreemanternopil