УКР

ОРКЕСТР ЧЕ ЗАПИСАВ EP НА ВІРШІ СЕРГІЯ ЖАДАНА

Харківська формація музичних експериментаторів Оркестр Че випустили новий ЕР. Нова робота отримала назву «Що вони бачили». Це поетичний міні-альбом, в основу якого лягли вірші відомого українського поета Сергія Жадана.

«Фантастична робота Оркестру Че. Страшенно шкода, що вони зараз не грають. Але нізащо не повірю, що Оркестр не збереться знову. Без них Харків не такий яскравий. Тож доки надумають зібратись, слухайте їх у записі», – прокоментував роботу земляків Жадан на своїй сторінці у ФБ.

В альбом увійшло 6 треків: «Сутінковий сніг», «Що вони бачили», «Марія», «Це і є життя», «Час працює на мене», «Усе що ти побачиш уві сні». Над платівкою музиканти працювали останні п’ять років, проте через розпад групи робота затяглась.  Записували та зводили матеріал «Що вони бачили» на харківській студії звукозапису «Студія О!» під керівництвом Дмитра Зінченка та Олександра Айзацького.

Концертного туру на підтримку міні-альбому не планується. Інформація про возз’єднання Оркестру Че, яка шириться серед фанів, спростовується.

Екс-лідер Олег Каданов не виключає, що співпраця з Сергієм Жаданом продовжиться. Тим паче, що він є учасником його нового проекту «Лінія Маннергейма».

Прослухати EP «Що Вони Бачили» можна на офіційному cаундклауді гурту: