УКР

O.TORVALD ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВИЙ АЛЬБОМ

Ми вже прослухали довгоочікуваний альбом O.Torvald «#нашілюдивсюди» і готові ділитись нашими враженнями.

Фани у соціальних мережах буквально рахували дні до виходу платівки і таки дочекалися. Чесно кажучи, прем’єра була інтригуючою, адже повідомлялось, що це будуть зовсім нові O.Torvald. Це стало зрозуміло одразу після презентації синглу «Вирвана». А у одному із своїх інтерв’ю фронтмен Женя Галич відверто зізнався, що не може уявити що стане з групою за декілька років, тому що, якби йому раніше хтось сказав, що вони запишуть такий експериментальний альбом як «#нашілюдивсюди» і будуть збирати таку кількість людей, він  би не повірив.

Саунд-продюсером альбому «#нашілюдивсюди» виступив Кирило (Mickey) Матюшенко, запис матеріалу відбувався на власній Otorvald Studio. Назва альбому виникла завдяки фанам групи. Цей своєрідний лозунг звучить на всіх концертах і об’єднує фанів з усієї країни воєдино.

Платівка вмістила у себе багатообіцяюче intro та основну частину з семи треків, а також три додаткових бонус-треки. До речі, зараз доступна лише інтернет-версія альбому, а вже його розширену DeLux-варіацію з ще декількома додатковими піснями, можна буде придбати через онлайн-сервіси вже з 10 вересня.

Відкриває альбом трек «Дим» – доросла історія про п’янкі зустрічі, пристрасть і спокусу. Вокал Галича у цій пісні звучить по-іншому. Раптом виявляється, що йому під силу не тільки бронебійний рок, а він сповна вписався і в будь-яку інді-групу.

Далі у трек-листі «Вирвана» і «#Нашілюдивсюди», які були презентовані раніше. Коли слухаєш наступну пісню «Копы», то одразу згадуються вечірки з гучною музикою після 23:00, розлюченими сусідами, алкоголем, безтурботністю і танцями до ранку. А ось почути у O.Torvald щось на кшталт «Не меняй меня» взагалі було неочікувано. Пісня записана у творчій колаборації з Mickey, саундпродюсером альбому. Заспівали про однакові проблеми – жагу грошей і влади, жорстокість, хаос. Варто зазначити, що саме ця пісня викликала у прихильників творчості O.Torvald неоднозначну реакцію.

 

У «Знаках» нарешті на перший план виривається електронне звучання і далі воно стає домінуючим. Можна сказати, що тепер O.Torvald можуть похизуватись танцювальним треком. Зовсім інший настрій має «На дні» – пісня нагадує, що наближається осінь з її важким небом, дощами, меланхолією. Наступний сингл – «Твой дух – твоё оружие» зі сталевим характером, він в першу чергу буде зрозумілий саме чоловічій аудиторії. Пісня стала саундтреком  до фільму «Правило боя». Женя Галич наголошує на тому, що краще відчути його зміст допоможе сам фільм – драма про бокс і бої без правил, в якому, знявся і сам музикант у ролі боксера.

Однозначно альбом «#нашілюдивсюди» вартий уваги. Такими різноплановими O.Torvald ще не були. І нехай вони відхилилися від свого рок-курсу і вдарились в електроніку, звучать вони як завжди круто.

А ми нагадаємо, що 29 вересня стартує тур на підтримку нової платівки. Євген Галич, лідер гурту O.Torvald: «Ми проїдемо більше 12 000 км, зіграємо 22 концерти. На екваторі туру відбудеться наймасштабніший концерт у Києві, на який приїдуть люди з різних регіонів країни. Якщо ми не заїжджаємо до вашого міста, обов’язково відвідайте концерт у сусідньому місті – пропускати не можна, це буде дуже круто! Це будуть концерти, які об’єднають усіх наших людей по всій країні. А ми точно знаємо – #нашілюдивсюди».

Квитки на концерти туру на нашому сайті: https://kasa.in.ua/site/search/?s=O.Torvald