УКР

O.TORVALD ВІДСВЯТКУВАЛИ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ У ВІННИЦІ

4 листопада в клубі «Feride Plaza» відгримів концерт рок-групи O.Torvald в рамках всеукраїнського туру #Нашілюдівсюди. Як зазначив Женя Галич, Вінниця для групи особливе місто. 15 років тому у якійсь підпільній студії в «Будинку офіцерів» вони записали свій перший трек. Недарма, саме тут O.Torvald відзначили свій 11-й день народження та презентували новий альбом «#Нашілюдівсюди».

Розігрівав публіку гурт Fontaliza, який супроводжує O.Torvald у цьогорічному турі. Молода, енергійна команда з легкістю завоювала увагу глядачів та протягом 30-хвилинного сету утримувала її. Зазвичай розігрів намагаються якнайшвидше «сплавити» зі сцени, та горлівський гранж так прийшовся до душі залу, що він кликав групу на біс.

На радість юним фанам і фанаткам герої вечора не примусили себе довго чекати і незабаром з’явились на сцені. Відкрив концерт O.Torvald трек «Дим» – доросла історія про п’янкі зустрічі, пристрасть і спокусу. Вокал Галича у цій пісні звучить по-іншому. Раптом виявляється, що йому під силу не тільки бронебійний рок. Він сповна вписався і в будь-яку інді-групу. Далі у трек-листі «Вирвана» і «#Нашілюдивсюди», які, беззаперечно, полюбились фанам найбільше.  Коли слухаєш наступну пісню «Копы», то одразу згадуються вечірки з гучною музикою після 23:00, розлюченими сусідами, алкоголем, безтурботністю і танцями до ранку.

А ось «Не меняй меня» у живому виконані  звучить досить неочікувано. Пісня записана у творчій колаборації з Mickey, саундпродюсером альбому. У ній про типові проблеми – жагу грошей і влади, жорстокість, хаос. Варто зазначити, що саме ця робота викликала у прихильників творчості O.Torvald неоднозначні відгуки. Проте на концерті вона зайшла «на ура», а якщо ще додати підлітків, які хором підспівували Галичу, то стає зрозуміло, що і ця композиція знайшла відгук у слухачів.

У «Знаках» нарешті на перший план виривається електронне звучання і далі воно стає домінуючим. Можна сказати, що тепер O.Torvald можуть похизуватись танцювальним треком. Зовсім інший настрій має «На дні» – пісня нагадує, що надворі осінь з її важким небом, дощами, меланхолією. Наступний сингл – «Твой дух – твоё оружие» зі сталевим характером, він в першу чергу буде зрозумілий саме чоловічій аудиторії. Пісня стала саундтреком  до фільму «Правило боя». Далі прозвучали улюблені треки зі старих альбомів, такі як  «Без тебе», «Сніг», «Киев днем и ночью», «Не вона», а також кавер на пісню Кузьми «Танець пінгвіна».

На завершення рокери подарували Вінниці два блискучі виходи на біс та акустичне виконання «#Нашілюдивсюди» – треку, який об’єднав всіх, хто носить кеди, кайфує від життя і щодня слухає O.Torvald. Після концерту деяким фанам пощастило взяти автограф та зробити селфі з Галичем. Продовжили святкувати на аfterparty у пабі «Beef Eater», де на публіку чекали лайв-сети.

Тур добігає кінця, попереду залишилось всього декілька міст та очікування нових зустрічей. Здається, що такими різноплановими O.Torvald ще не були. І нехай вони відхилилися від свого рок-курсу і вдарились в електроніку, звучать вони як мінімум актуально. Армія їх шанувальників по всій країні розростається з нечуваною швидкістю, і нехай у Вінниці концерт відвідало не так багато людей, проте були всі ті, хто на одній хвилі з Галичем і його командою.

Сьогодні сміливо можна сказати, що історія O.Torvald – це 11 років безперервних репетицій, концертів, музики, драйву, вечірок, алкоголю, жінок, і як результат – 5 студійних альбомів і статус найбажанішої фестивальної команди країни. Здається, це тільки початок. Тож, до нових зустрічей і пам’ятайте «наші люди всюди!»

DSC_1327v

DSC_1329

DSC_1321

DSC_1302

DSC_1250

DSC_1200

DSC_1113

DSC_1092

DSC_0918

DSC_0783

Фотограф - Володимир Гарановський