УКР

PANIVALKOVA ПРЕЗЕНТУЮТЬ НОВИЙ АЛЬБОМ У ЛЬВОВІ

Panivalkova – це чарівне тріо. Даша Пугачова – барабанщиця,її голос час від часу можна почути на беках. Іра Лузіна та Іра Кульшенко співають, грають на клавішах та на безлічі  інших інструментів.

Молоде гурт Panivalkova вийшов з київського андерграунду та відразу ж викликали інтерес в колі столичних меломанів. Група утворилася в березні 2013 року. Першим повноцінним хітом тріо можна вважати пісню «Крейзі Нікіта», яка стала популярною ще до виходу дебютного EP.

Як і більшість музикантів, Panivalkova не обмежують себе певними жанрами.  Користуються вигаданим поняттям –  «чуттєвий мінімалізм».

Традиційний бас у звучанні дівчата проігнорували. Натомість на кожному виступі з ними своєрідна валізка Мері Поппінс з перкусійними інструментами, з якої під час концерту дістаються  диковинки, якісь незрозумілі речі, на кшталт гуїро або вібраслепа, які більшість людей в очі не бачили.  Проте як звучить!

23 квітня у Львові Panivalkova презентують перший лонгплей «Донтворi». Чим же цікавий цей альбом? Можна сказати, що в ньому особливе майже все. По-перше, від самого початку кошти на  запис платівки збирали усім світом.

Що стосується самої музики, то крім основних інструменті – клавіш, барабанів, укулеле, записали також трубу, бас-гітару, контрабас, джембе, литаври і навіть оперну співачку. Чекаємо на фірмові бек-вокали, а також на неймовірно соковите звучанням, настільки багате, що Ви не повірите, що в групі всього троє осіб.

Panivalkova відрізняються своїм концертним шармом. Відчуйте його на собі, відвідавши їх концерт.

Квитки у нас: http://kasa.in.ua/panivalkova-dontvori-lviv