ПРОЕКТ СЕРГІЯ ЖАДАНА «РОЗДІЛОВІ» ВИПУСТИВ ПЕРШИЙ АЛЬБОМ
УКР

ПРОЕКТ СЕРГІЯ ЖАДАНА «РОЗДІЛОВІ» ВИПУСТИВ ПЕРШИЙ АЛЬБОМ

Платівка дістала назву «Щастя не оминеш». На офіційному сайті проекту зазначається, що це перший музичний збірник метаморфоз, які існують з 2012 року. Записати альбом вдалось завдяки підтримці 84 доброчинців, , що долучилися до краудфандингової кампанії на платформі Спільнокошт.

Це мультимедійний проект, який поєднує поезію, музику і відео. Він був створений ще у 2012 році. За цей час над ним працювали різні відеохудожники, музиканти.  Незмінними учасниками є три митця – поет Сергій Жадан, композитор з Мінська Олексій Ворсоба, режисер та автор візуалізації Оля Михайлюк.  А також з недавніх часів з ними співпрацює донецький музикант Влад Креймер.

«роздІловІ» — проект живий, він твориться щоразу по-новому, що й робить його унікальним. Але, разом із тим, проект існує вже тривалий час і має свої усталені обриси, зокрема музичні. Це самодостатній матеріал, який містить у собі все, що потрібно справжній музиці — щемкість, гіркоту, пронизливість і надію. Тепер у цьому можна буде переконатись, просто увімкнувши запис», — розказав про альбом Сергій Жадан.

На сайті також зазначено, що крім прослуховування музичних творів, шанувальники можуть самі створювати листівки з фрагментів віршів і малюнків і ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками проекту.

Прослухати альбом можна на офіційному Саундкладі: