УКР

ПРОЕКТ СЕРГІЯ ЖАДАНА «РОЗДІЛОВІ» ВИПУСТИВ ПЕРШИЙ АЛЬБОМ

Платівка дістала назву «Щастя не оминеш». На офіційному сайті проекту зазначається, що це перший музичний збірник метаморфоз, які існують з 2012 року. Записати альбом вдалось завдяки підтримці 84 доброчинців, , що долучилися до краудфандингової кампанії на платформі Спільнокошт.

Це мультимедійний проект, який поєднує поезію, музику і відео. Він був створений ще у 2012 році. За цей час над ним працювали різні відеохудожники, музиканти.  Незмінними учасниками є три митця – поет Сергій Жадан, композитор з Мінська Олексій Ворсоба, режисер та автор візуалізації Оля Михайлюк.  А також з недавніх часів з ними співпрацює донецький музикант Влад Креймер.

«роздІловІ» — проект живий, він твориться щоразу по-новому, що й робить його унікальним. Але, разом із тим, проект існує вже тривалий час і має свої усталені обриси, зокрема музичні. Це самодостатній матеріал, який містить у собі все, що потрібно справжній музиці — щемкість, гіркоту, пронизливість і надію. Тепер у цьому можна буде переконатись, просто увімкнувши запис», — розказав про альбом Сергій Жадан.

На сайті також зазначено, що крім прослуховування музичних творів, шанувальники можуть самі створювати листівки з фрагментів віршів і малюнків і ділитися ними з друзями, стаючи співучасниками проекту.

Прослухати альбом можна на офіційному Саундкладі: