УКР

Lords of the Sound з програмою "SYMPHONY OF JUSTICE " у Рівному

20 вересня 2018 | 19:00

Про подію

"SYMPHONY OF JUSTICE" від Lords of the Sound!

 

20 ВЕРЕСНЯ о 19:00 в Міському Будинку Культури  відбудеться приголомшлива музична подія для кіно-меломанів!  Симфонічний оркестр Lords of the Sound, хор, спецефекти та грандіозна музика справедливості зіллються в новій шоу-програмі: SYMPHONY OF JUSTICE.

 

І вона присвячена найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціями, або окремим людям. Хтось з них наділений супер-силою, хтось є таємним агентом, а хтось - ексцентричний детектив. Але їх важлива місія була б нездійсненна в тиші. 

Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні “Back in Black” від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь Ханса Цимера? А що сталося б з Джеймсом Бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?

 

Так от, оркестр Lords of the Sound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супер-героїв, надлюдської сили та справедливості! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів:

 

0O7

SPIDER MAN

MATRIX

DOCTOR WHO

SHERLOCK HOLMES

IRON MAN

DEADPOOL 

COMANDO

BATMAN: THE DARK KNIGHT 

MISSION IMPOSIBLE

THE TOURIST 

POLICE ACADEMY

MAN in BLACK

THE LEAGUE of EXTRAORDINARY GENTLEMEN

JUSTICE LEAGUE

X-MAN 

DOCTOR STRANGE

MAN of STEEL

GUARDIANS of the GALAXY  

 

Під цю музику вам так само захочеться встати та врятувати людство від зла! Авантюризм, рішучість, мужність, енергія – ось, що закладено в Symphony of Justice. А ще більшого розмаху концерту додадуть спецефекти та шоу-складові, які ретельно готуються організаторами.

 

20 ВЕРЕСНЯ о 19:00 в Міському Будинку Культури  почути свою Symphony of Justice у виконанні симфонічного оркестру Lords of the Sound! 

 

Диригент: Віталій Саражинський. 

Продюсер: Андрій Новаторов.

_____________________

📌Квитки доступні : 

➡️ Каса Міський Будинок Культури / Рівне

➡️ На сайті kasa.in.ua 

Рекомендуємо