УКР

Про подію

"Ляпис-98" з програмою "Всем деченкам нравится" у Рівному!

Родоначальники жанру радикальний шансон, космічний цирк аутсайдерів, білоруський анархо-синдикат, оркестр “Ляпис-98” під керуванням Сергія Міхалка цієї весни влаштує грандіозне шоу для українських прихильників. Програма “Всем девчонкам нравится!” розтопить ваші серця!

“Ляпис-98” - це барабани Дениса Шурова, бас Дениса Стурченко, тромбон Івана Галушко, труба Владислава Сенкевича і гітара Павла Третяка , та звичайно, неймовірний вокал Сергія Міхалка.

У 2014 головна група Білорусі на чолі з Сергієм Міхалком оголосила про розпад. Здавалося б, про часи, коли всі ми збиралися на магічних концертах, співали, рухалися і дихали, як одне ціле, залишилося тільки згадувати. Але ні! Сергій Міхалок не готовий так просто відпустити цей неймовірний стан і атмосферу.

“Я люблю радувати людей, я люблю свою професію. Я люблю (і сподіваюся, - вмію ...) співати свої пісні! І буду це робити в усіх своїх творчих проектах щиро і від душі,” - зізнався Сергій Міхалок.

Квитки на концерт "Ляпис-98" у Рівному розлітаються з шаленою швидкістю!  

Кожен концерт “Ляпис-98” проходить з незмінними аншлагами - золоті хіти культової групи “Ляпис Трубецкой” любить не одне покоління, тому фанати дуже швидко розбирають квитки на виступи.

У музичному арсеналі оркестру тільки золоті хіти: “Ау”, “Ти кинула” , “Яблони”, “Я верю” , “Котик” , ”Африка” , “Євпатория” , “Капитал” та багато інших. Музиканти обіцяють створити концерт в кращих традиціях “Ляписа” - драйв, божевільна енергетика, і звичайно, якісне світлове та відео шоу.

Твій квиток у нас!

Рекомендуємо