УКР

ROZHDEN ВИПУСТИВ НОВИЙ АЛЬБОМ

24 лютого одеський романтик Rozhden випустив другий студійний альбом «R2». До лонгплею увійшло 11 композицій. На момент релізу вже на три сингли з альбому зняті відеокліпи – «Ни ти, ни я», виконаний в дуеті з L'One, «Останься», «Роса» (режисер – Алан Бадоєв).

Назва альбому «R2» не тільки скорочення від імені музиканта, а й ім’я астромеханічного бота R2-D2 з культової саги «Зоряні війни». Артист є прихильником фантастичного Всесвіту Джорджа Лукаса. Погодьтеся, є щось космічне і в образі Rozhden.

У чому одностайно сходяться як шанувальники творчості музиканта, так і музичні критики, так це в тому, що Rozhden – артист з власним баченням і розумінням музики. Його сила в простоті та правді. Rozhden тихо створює свої пісні і скромно відпускає їх до слухача. Їм явно тісно, як і самому автору, в цифровому сьогодні, де весь світ, навпаки, стиснувся до розмірів смартфона. Вони прагнуть вирватись в космос і розширити свої горизонти до краю галактики.

Цей альбом –  новий етап у творчості артиста. Rozhden пішов в електронне звучання, змішав хіп-хоп і гранж, прихопив з собою все ті ж щирі тексти про кохання і взаємовідносини. Основні якості нового диску Rozhden – це надзвичайна далекоглядність в аранжуваннях, ясність мелодій і фанатична вірність власному задуму. Розслаблений і красивий до неможливості потік почуттів і емоцій в «R2», завдяки талановитому музичному оформленню переростає в стихію.

Що слухати в першу чергу: «Найдёт», «Планы на любовь», «Пена», «Ни ты, ни я».

Придбати альбом на iTunes.: https://itunes.apple.com/album/R2