ROZHDEN ВИПУСТИВ НОВИЙ АЛЬБОМ
УКР

ROZHDEN ВИПУСТИВ НОВИЙ АЛЬБОМ

24 лютого одеський романтик Rozhden випустив другий студійний альбом «R2». До лонгплею увійшло 11 композицій. На момент релізу вже на три сингли з альбому зняті відеокліпи – «Ни ти, ни я», виконаний в дуеті з L'One, «Останься», «Роса» (режисер – Алан Бадоєв).

Назва альбому «R2» не тільки скорочення від імені музиканта, а й ім’я астромеханічного бота R2-D2 з культової саги «Зоряні війни». Артист є прихильником фантастичного Всесвіту Джорджа Лукаса. Погодьтеся, є щось космічне і в образі Rozhden.

У чому одностайно сходяться як шанувальники творчості музиканта, так і музичні критики, так це в тому, що Rozhden – артист з власним баченням і розумінням музики. Його сила в простоті та правді. Rozhden тихо створює свої пісні і скромно відпускає їх до слухача. Їм явно тісно, як і самому автору, в цифровому сьогодні, де весь світ, навпаки, стиснувся до розмірів смартфона. Вони прагнуть вирватись в космос і розширити свої горизонти до краю галактики.

Цей альбом –  новий етап у творчості артиста. Rozhden пішов в електронне звучання, змішав хіп-хоп і гранж, прихопив з собою все ті ж щирі тексти про кохання і взаємовідносини. Основні якості нового диску Rozhden – це надзвичайна далекоглядність в аранжуваннях, ясність мелодій і фанатична вірність власному задуму. Розслаблений і красивий до неможливості потік почуттів і емоцій в «R2», завдяки талановитому музичному оформленню переростає в стихію.

Що слухати в першу чергу: «Найдёт», «Планы на любовь», «Пена», «Ни ты, ни я».

Придбати альбом на iTunes.: https://itunes.apple.com/album/R2