УКР

SINOPTIK ОТРИМАВ ПЕРЕМОГУ НА GBOB

Два роки тому вони втратити місто, в якому жили все свідоме життя, втратили власну студію, переїхали в Київ і буквально почали все спочатку. А сьогодні вони вслід за Джамалою принесли Україні ще одну перемогу. Молода українська рок-група Sinoptik виграла міжнародний музичний конкурс The Global Battle Of The Bands і отримала звання Кращої нової групи світу.

Раніше Україну на GBOB представляли Оркестр Янки Козир, ТОЛ, ETWAS UNDERS, АтмАсфера, Tango Tempo, Гапочка та інші. Це вже дев'ята спроба українців заявити про себе на цьому престижному конкурсі, проте перемогти вдалось вперше!

Сьогодні SINOPTIK – це Діма Афанасьєв-Гладких (більш відомий як Діма Синоптик – соліст), Діма Сакира (бас-гітарист) і В'ячеслав Лось (барабанщик).

Перед тим, як створити SINOPTIK, фронтмен Діма провів два роки в Англії. Там він займався виключно музикою, освоював звукорежисуру, навіть записав два альбоми (з групою The Wow Signal і співачкою Penny Foster). Та музикант вирішив повернутись до Донецька і зібрати там групу. Цікаво, що першим барабанщиком був 61-річний Боря Кукушкін, з яким група записала альбом, відіграла декілька концертів.  На зміну йому прийшов Діма Сакира.

Перші два альбоми SINOPTIK записували на власній студії в Донецьку, за рахунок якої студії вдавалося заробляти на життя. Якщо матеріал для дебютника накопичувався і записувався протягом трьох років, то друга платівка «16/58» була зібрана буквально за півроку. На початку квітня 2016 року вийшов їхній третій студійний альбом «Interplanet Overdrive», який отримав схвальні відгуки критиків.

А тепер все йде до того, що SINOPTIK стане одним з рок-фаворитів 2016 в Україні. Якщо вже світ визнав їх найкращими, то тепер діло за нами. Музиканти довели, що і в нашій країні є якісний і сучасний рок. Пишаємось!