УКР

SKILLET ПОВЕРТАЮТЬСЯ В УКРАЇНУ

15 червня на території "Арт-Завод Платформа" виступить група Skillet! Це стане справжнім святом для всіх шанувальників альтернативного року. Тож, саме час врубати їх найвідоміші сингли «Comatose», «Awake and alive», «Rise», «Monster» та поповнювати знання про цю групу.

Для багатьох Мемфіс на півдні США – це батьківщина блюза й Елвіс Преслі.  Саме в цьому місті почала свою біографію християнська група Skillet в 1996 році.  

Джон Купер, він же засновник групи, завжди горів мрією створити команду, в якій він був би фронтменом. З середини 90-х років музичні тенденції та смаки почали змінюватись. Хеві і поп-метал відійшли, на зміну їм прийшов гранж. Це віяння припало до смаку Джону. Він був за крок до втілення своєї мрії.

Майбутні колеги по сцені Джон Купер і гітарист Кен Стюартс спочатку грали в двох різних християнських групах: Seraph і Urgent Cry. Пастор, який  завжди захоплювався талантом музиканта, порадив створити їм власну команду, об’єднавшись з Кеном Стертом, на той час вокалістом Fold Zandura.  Після першого виступу хлопців житя кардинально змінилось і не тільки у хлопців: пастор вирішив відійти від церкви і стати їх продюсером. В планах було створення християнської музичної групи. Пізніше до них приєднався Трей МакЛаркін.

Для своєї, новоствореної групи музиканти обрали назву Skillet (Сковорода). Вона символізувала суміш різних музичних напрямків, так як в їх музиці звучав не тільки грандж, а й пост-індастріал. Та і на голос Джона влинули християнська музика та вокал Курта Кобейна, в результаті чого вийшов своєрідний голосовий гібрид. За словами Джона Купера, ця назва досі не дуже подобається учасникам групи, але добре відображає її суть.

За роки творчого життя склад Skillet неодноразово змінювався. Сьогодні Skillet – це Джон Купер – старожил і  єдиний незмінний учасник групи, Корі Купер (клавішні, ритм-гітара, бек-вокал), Джен Леджер (ударні, бек-вокал), Сет Моррісон (соло-гітара).

Група тримає пальму першості у своїй музичній стихії. Їх дискографія налічує 14 альбомів. Платівка «Collide» в 2005 році була номінована на премію Греммі як «Кращий рок госпел альбом», а в 2007 «Comatose» був номінований на премію Греммі за «Кращий рок чи реп госпел альбом». У 2011 році Skillet отримала музичну нагороду за кращий альбом і кращого виконавця на щорічній премії Billboard Music Awards, а  престижною нагородою Gospel Music Association (GMA) Dove Awards колектив був нагороджений 6 разів.

Квитки на цю грандіозну подію можна придбати за посиланням: http://kasa.in.ua/skillet-kyiv.