Андрій Макаревич, Тернопіль - квитки на концерт 31 жовтня 2020 року
УКР
700 – 1900

Про подію

Андрій Макаревич з програмою «Yo5» в Тернополі!

Жителі та гості Тернополя! Легендарний музикант Андрій Иакаревич готовий відкрити для вас свою душу та дати сольний концерт 31 жовтня 2020 року з програмою «Yo5» в Тернопільському міському палаці культури «Березіль».

Андрій Макаревич – феноменальний радянський та російський рок-музикант, фронтмен легендарного гурту «Машина времени», один з батьків радянського рок-н-ролу. На піснях великого артиста виросло не одне покоління людей, а «Машина времени» ще з 1969 року впевнено їде своєю дорогою та несе у цей світ радість, любов та мир.

З 1985 року Андрій Макаревич почав гастролювати також з сольними проектами в «бардівській манері» та випустив декілька альбомів. А вже 15 років Андрій Макаревич активно виступає з джазовою програмою «Yo5». Разом з ним на сцену підіймалося досить багато музикантів. «Оркестр Креольського Танго» починав скромно, семеро - але досить скоро розрісся до бігбенда з повною духовою секцією. А «L.O.V.E - Пісні про любов», «Yiddish Jazz» з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів! І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Зовсім інший!

У своїй новомій джазовій програмі «Yo5» разом з Андрієм Макаревичем грають: Євген Борець — рояль, Сергій Хутас — контрабас, Давид Ткебучава — барабани і Тимур Некрасов – духові інструменти. В репертуар «Yo5» увійшли композиції як «Машины времени» так і інших сольних проектів Андрія Макаревича. Прем’єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії.

«Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм - то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша - ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм - не вимушений, а усвідомлений» - Андрій Макаревич.

4 причини піти на концерт Андрія Макаревича з програмою «Yo5 в Тернополі:

  1. Заглибитися в філософію лірики Андрія Макаревича, в якій панує справедливість, правда, мораль, дружба та любов;
  2. Послухати «класику» «Машины времени» у зовсім новому джазовому виконанні з програмою «Yo5;
  3. Послухати та поспівати добре відомих пісень культового музиканта, на якому виросло не одно покоління;
  4. На вас чекають такі хіти як «Перекресток», «Он был старше ее», «Шли кругами», «Музыка под снегом» та інші.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт Андрія Макаревича з програмою «Yo5 31 жовтня 2020 року в Тернополі - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо