УКР

THE ERISED ВІДІГРАЮТЬ СОЛЬНИК У КИЄВІ

Приємні новини для всіх поціновувачів якісного європейського саунду – група The Erised  анонсувала великий сольний концерт у клубі «ATLAS», який відбудеться 16 листопада.

«16-го листопада, уперше після презентації альбому “Room 414” у Лондоні, ми дамо сольний концерт у київському клубі Atlas. У програмі буде запрошений артист, а нове звучання деяких пісень здивує навіть найближчих друзів», – інтригують електронщики у соціальних мережах.

The Erised – нове ім'я в українській музиці, яке з’явилось на музичному небокраї лише у 2014 році.  Молода група, в якій грають досвідчені і відомі музиканти – наприклад, барабанщик Олександр Люлякін, який багато років грає в групі Бумбокс, Ігор Кірілленко – гітарист в проекті Loboda, а солістка Соня Сухорукова відома участю у проектах «Фабрика Зірок» і «Голос Країни».

The Erised достойно представляють Україну на світовому рівні, саме тому їх пісні англійською мовою. У минулому році група підписала контракт з відомим британським лейблом. Саме після цього на них звернули увагу вже у нашій країні. Про них пишуть «Q Magazine», «MTV Iggy», «Wonderland», а також провідні українські журнали. Презентації їх треків проходять на BBC Radio 1Xtra, у якого величезна аудиторія по всьому світу. Проект набирає все більшої популярності, а на їх концертах завжди аншлаги.

Музика The Erised – це якісний електропоп з відмінним вокалом, потужними гітарами, барабанами і модною електронікою. Складні інструментальні текстури дивують свіжими рішеннями. Коли їх слухаєш, то знаходишся на грані ейфорії та відчаю. Всі треки індивідуальні, а історія, розказана в них, змінюється і дивує кожну хвилину завдяки проникливому голосу Соні Сухорукової.

Квитки на концерт The Erised: https://kasa.in.ua/index.php/the-erised-kyiv