УКР

THE PRODIGY ВЕЗУТЬ В КИЇВ ЛЮТЕ ШОУ

Ветерани бігбіту The Prodigy везуть в Київ зовсім свіжу платівку  «The Day Is My Enemy». Поціновувачі електронної музики з нетерпінням чекають на пришестя своїх богів і запасаються квитками.

Це одна з найбільш винахідливих, кмітливих та новаторських груп останньої чверті століття; люди, які зуміли вивести британський танцювальний андеграунд на велику сцену і змусити всіх рухатися під свої люті ритми. Не випадково критики намагались придумати для пісень The Prodigy новий термін, який поєднав би в собі слова «рок» і «рейв».

The Prodigy готують вбивчий концертний перформанс. Ось уже більше 20 років група мертвою хваткою тримає весь світ в нескінченному трансі з бітів і вокалу. «Rolling Stone» пише про їхні концерти так: «У супроводі живої команди The Prodigy виглядають як міцно стиснутий кулак, який загрожує натовпу фанатів. Спалахи світла раз у раз вихоплюють жіночі обличчя, перекошені в священному жаху».

Починаючи з «Firestarter», продовжуючи «Voodoo People» та «Omen» The Prodigy прийшли до свого нового звірячого альбому. Фірмовий звук на «The Day Is My Enemy» присутній, добротний рейв теж на місці, дух старої школи збережений.

На платівці звучать спільні записи з діджеєм і продюсером Flux Pavilion (Rhythm Bomb) і пост-панк-реперськими дуетом Sleaford Mods. Їх треки б'ються в єдиному ритмі: важкі, похмурі, начинені солянкою з олдскульних синтезаторів і обривків вокалу Флінта. «The Day Is My Enemy» нагадав всьому світу, що електронна музика жива і рейву бути.

На сольному концерті 12 квітня  в Києві без сумніву буде як старий добрий треш під     «My Bitch Up», так і кома від «Wild Frontier». Адже The Prodigy – один з кращих музичних колективів планети, і по праву вважається справжньою легендою електронного саунду.

Квитки на нашому сайті: http://kasa.in.ua/the-prodigy-kyiv