УКР

ТОП-5 АЛЬБОМІВ СЕРПНЯ

Літо добігло кінця, але це не привід сумувати, адже ми йдемо в осінь з прекраним плейлистом. Кращі релізи серпня у добірці kasa.in.ua.

Frank Ocean – Еndless

Альбом Френка Оушена у світі музики називають однією з головних подій року. І ми не будемо з цим сперечатись, скажемо одне – чотирирічне очікування того варте. Наразі доступна відеоверсія альбому «Endless». У 45-хвилинному ролику дія відбувається в тій же майстерні, звідки кілька тижнів тому Ocean вів таємничу онлайн-трансляцію. Повідомляється, що над новою платівкою працювали James Blake, Arca, гітарист Radiohead Джонні Грінвуд, Sampha і London Contemporary Orchestra.

Прослухати альбом: https://vimeo.com/179422088

Crystal Castles – Amnesty (I)

Прекрасний камбек Crystal Castles, після зміни солістки і тріумфального повернення на сцену у 2015 році. Замість Еліс Гласс, яка була одним із засновників групи і автором пісень, на зміну прийшла Едіт, яка також пише слова до пісень Crystal Castles. Дівчина трохи видозмінила стиль музики групи, чим дуже порадувала шанувальників і навіть розширила аудиторію.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/us/album/amnesty-i/id1145039232

Blossoms – Blossoms

Приголомшливому дебюту британської інді-поп групи Blossoms з альбомом «Blossoms», який одразу  очолив національний альбомний чарт, залишається тільки заздрити. Виключно круте синтетичне звучання дає підстави називати хлопців надією британської інді-сцени. На «Blossoms» є дуже м'які, англійськи та хіпстерскі речі, як «Honey Sweet», «Texia», «Onto Her Bed»  та інші. Прослухати однозначно варто!

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/blossoms/id1112893327

Skillet – Unleashed

Важко повірити, що музиканти, які стали всесвітньо відомими лише кілька років тому, в цьому році відзначають почесний ювілей. Саме 20 років тому світ побачив проект з високодуховними текстами і жорсткої музикою. Нове творіння рокерів-християн носить назву «Unleashed». Альбом вийшов дуже динамічним, з упором на клавіші і електронну складову, хоча, за стилем він все ж ближче до поп-року, ніж до металу.

Придбати альбом: https://itunes.apple.com/ru/album/unleashed/id1114195788

Young The Giant – Home Of The Strange

Кінець літа – це завжди легка меланхолія перед наближенням похмурої осені. Мабуть, новий альбом Young The Giant «Home of the Strange» стане непоганим для цього саундтреком. «Amerika»,  «Jungle Youth» і «Titus Was Born» – досить атмосферні і сумні композиції.

Придбати альбом:   https://itunes.apple.com/us/album/home-of-the-strange/id1107244888