УКР

ТОП-5 КЛІПІВ ТІНИ КАРОЛЬ

Кар'єра Тіни Кароль розвивається стрімко, а талант і любов до музики відкривають їй все нові і нові вершини. Сьогодні, в День народження співачки, згадуємо її найкращі відеороботи.

Выше облаков

Перший і найпопулярніший кліп Тіни Кароль був випущений в 2005-му році на пісню «Выше облаков», яка увійшла до альбому з красномовною назвою «Show Me Your Love». Режисером картини виступив Герман Глинський, а гроші на свою першу музичну відеороботу співачка заслужено виграла на музичному фестивалі «Нова Хвиля-2005». Красиве, ніжне відео зробило пісню «Выше облаков» однією з найпопулярніших композицій на радіо і телебаченні.

Show Me Your Love

Ця відеоробота не тільки допомогла Тіні Кароль підкорити «Євробачення-2006» в Афінах, але і, ймовірно, зробила англомовний альбом «Show Me Your Love» золотим. Запальна пісня, хоч і з мінімумом спецефектів при створенні кліпу, також сприяли зростанню популярності співачки, під цей кліп Тіни Кароль танцювала не тільки Україна, але і вся Європа

Не бойся, мальчик!

Пісня «Не бойся, мальчик!» Є танцювальним, але від того не менш романтичним хітом Тіни Кароль. Композиція увійшла до альбому «9 жизней», а відеоробота датується 2009-м роком. Режисером виступив Сергій Солодкий, який розкрив у відео не тільки акторський потенціал співачки, але і підкреслив її виразну зовнішність.

Помню

Одна з найбільш зворушливих відеоробіт Тіни Кароль – це, безумовно, кліп «Помню», який українська співачка присвятила своєму покійному чоловікові. Цей кліп викликав справжній фурор на телебаченні, оскільки в черговий раз доводив: творчість співачки пронизана глибоким сенсом та відображає емоційний стан Тіни Кароль. Режисером одного з найпопулярніших і відвертих відео співачки став Ярослав Пілунський.

Яскраво-червоні губи в кліпі, ймовірно, для багатьох стали «оголеним нервом». Шанувальники творчості Тіни називають цю пісню і роботу однієї з найсильніших за всю її кар'єру.

Я все еще люблю

Сама по собі пісня пронизана нотками любові і, як всі хіти популярної співачки, відображає повний спектр почуттів. Завдяки вмілим прийомам кліпмейкера глядач залишається наодинці зі співачкою, яка розповідає про жіночу вразливість та незахищеність.