УКР

Чим запам'ятався 2018-ий: топ альбомів українських виконавців

У 2018 році вийшло багато альбомів, які хотілося б згадати. Ми ж вибрали лише десятку релізів. Напевно, деякі з них є і у вашому плейлисті.

 

VIVIENNE MORT "ДОСВІД"

"Хочеш, щоб усі навколо любили, були щасливі та вільні – дай їм приклад. Це і буде твій досвід", – Даніела Заюшкіна, фронтвумен гурту, про реліз. До альбому увійшло 11 композицій, а для його обкладинки використали дитячу фотографії Дани.

 

ЛІНІЯ МАННЕРГЕЙМА "ДЕ ТВОЯ ЛІНІЯ"

Лінія Маннергейма дебютували з EP "Де твоя Лінія?". До складу ЛМ входять Сергій Жадан, Олег Каданов та Євген Турчинов. "Де твоя Лінія?" – "це проект, який об'єднує в собі різні концепції звучання, відновлює розгромлені комунікації, зашиває реальність струна". До речі, у цьому ж році гурт випустив ще один міні-альбом – "Бої без правил".

 

ONUKA "MOZAЇKA"

"Mozaïka" стала другим студійним альбомом гурту, до якого увійшло 10 композицій. "MOZAЇKA – це історія про низку дивних збігів, обставин і символів. Все склалося", – Ната Жижченко. Кожний трек – це окремий елемент, і тільки разом вони створюють цілісний альбом.

 

БРУДНІ "КИЇВ"

"Київ" – дебютний альбом гурту Брудні. Гурт було створено у квітні 2015 року, а у 2017-му він став переможцем конкурсу "Koza Music Battle". Одна з пісень альбому, "Лишилася одна", стала саундтреком до фільму "Дике поле".

 

KOZAK SYSTEM "НЕ МОЯ"

"Не Моя" став третім студійним альбомом для Kozak System. Лонгплей складається з восьми пісень, зокрема і на тексти Сергія Жадана, Сергія Мартинюка, Олександра Положинського. За основу однойменного з альбомом синглу "Не Моя" було взято вірш Василя Симоненка "Ну скажи, хіба не фантастично".

 

THE HARDKISS "ЗАЛІЗНА ЛАСТІВКА"

"Залізна ластівка" — це і жива істота, птаха, і космічний корабель, який тримає чіткий курс. Легкість і свободу ми поєднали зі сміливістю та силою", – розповідає фронтвумен Юлія Саніна про третій студійний альбом гурту.

 

ТНМК "7"

"7" – сьомий за рахунком альбом ТНМК з сімома різними за стилем композиціями. Пісня "Друга новина" – саундтреком до фільму "Бобот та енергія Всесвіту".

 

ХРИСТИНА СОЛОВІЙ "ЛЮБИЙ ДРУГ"

"Любий друг" – це альбом авторських пісень, натхненний особистими історіями та спогадами. "Любий друг – ліричний герой альбому. Його душа переходить в іншу людину у кожній пісні. А сам він – моя споріднена душа. Ми з ним зустрічаємось у житті, у книгах, у кіно. І, врешті решт, він залишається в моїх піснях. Як спогад на згадку", – розповідає Христина про платівку.

 

ФІОЛЕТ "AURORA"

"Aurora" – перший альбом гурту в оновленому складі. "«Aurora» — це символ світла наших мрій та ідей, заради яких ми готові творити подвиги та змінювати реальність", – розповідає про реліз Сергій Мартинюк. Це пісні про тих, хто готові боротися за свою любов, краще життя, за найрідніших людей.

 

FREEL "СПАЛАХ"

"Спалах" – це дебютна сольна платівка музиканта, яка очолила українські iTunes та Google Play. Це альбом про війну, революцію і кохання. Реліз отримав позитивні відгуки від багатьох видань. Також Фріла ви знаєте як колишнього учасника гурту "На відміну від". 

А які альбоми ви слухали у 2018-му?
 

Схожі статті