УКР

ВЕЛИКЕ СЛОВО ЦОЯ

Сьогодні легендарний музикант, кумир мільйонів Віктор Цой. Людина, що стала символом епохи, людина, яка так і залишилась нерозгаданою таємницею.  Його голос і його пісні – це голос і думки цілого покоління. Його слова продовжують звучати, пісні живуть на вулицях міст і знаходять відгук в серцях людей. До Дня народження Віктора Цоя kasa.in.ua підготувала 10 висловлювань, в яких відбивається дух і мудрість цієї феноменальної постаті.

1.Музика повинна охоплювати все: вона повинна, коли треба, смішити, коли треба, веселити, а коли треба, і змушувати думати. Музика не повинна тільки закликати йти громити Зимовий палац. Її повинні слухати.

2.Я можу сказати в піснях, як на мій погляд краще. Що мені особисто подобається, що мені особисто не подобається. Якщо зі мною хтось згоден, слава Богу, я дуже радий. Якщо хтось не згоден – я не буду його переконувати. Зрозумійте, я не пишу гасел. Єдине, що мені хотілося і  хочеться – щоб люди більше відчували себе вільними від обставин, щоб людина зберігала швидше себе, ніж якийсь зовнішній комфорт.

3.Я вільна людина тому, що я завжди займався тим, що мені подобається і не робив того, що не хочеться.

4.Я взагалі проти терміна «рок» і не займаюся цим. Просто граю музику, яка мені подобається.

5.Я ні про що не шкодую. Я завжди відповідаю за свої вчинки. Для мене взагалі важливо, щоб мені було цікаво жити. Все інше мене не цікавить.

6. Я стверджую, що добро завжди перемагає зло, а терпіння сильніше самурайського меча.

7. Мені приємно, що багатьом подобаюся мої пісні. Але мені не приємно, коли люди беруть мене в приклад.

8. Рок-група – це не цікаво. Важлива особистість, а в цьому дефіцит.

9. Мрій так, як ніби будеш жити вічно. Живи так, як ніби помреш завтра.

10.Не сприймайте наші пісні як істину в останній інстанції. Це лише пісні, написані на тексти однієї людини, яка може помилятися.

Квитки на найкращі події на нашому сайті: http://kasa.in.ua/