УКР

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, SIA: КРАЩІ ВІДЕОРОБОТИ СПІВАЧКИ

18 грудня День народження відзначає неперевершена Sia, чий голос і пісні зібрали вражаючу армію шанувальників.  Мало хто знає, але Sia - це, можна сказати, втілення сучасного музиканта. Перший її альбом вийшов ще в 1997 році, але тільки після через 11 років, в 2008, вона стала більш-менш популярною. Сьогодні кожна написана нею пісня – хіт, який збирає купи нагород та очолює всі можливі рейтинги.

Тут хочеться сказати про інше. Вона не дуже любить публічність, навіть у власних кліпах з’являється в кадрі досить рідко. Але її відеороботи від цього не втрачають. Згадуємо найяскравіші кліпи Sia.

«CHANDELIER»

Відео-рекордсмен отримало 2 номінації на премію MTV Video Music Awards (вигравши одну в категорії «Краща хореографія»). За підсумками 2014 року пісня зайняла 25-е місце в Списку 100 найкращих пісень року (Hot 100 songs) американського журналу Billboard. Пісня і відео отримали 4 номінації на Премію «Греммі» в категоріях «Краща пісня року», «Кращий запис року», «Краще сольне поп-виконання» і Премію «Греммі» за краще музичне відео.

«ELASTIC HEART»

Головними героями якого стали відомий голлівудський актор Шайа ЛаБаф і танцівниця Медді Зіглер. Відео-ряд до «Elastic Heart» наповнений неймовірним драматизмом, втіленому в кожному русі акторів, які танцем намагаються передати емоційне послання лірики, демонструючи той факт, що як би ми не відштовхували один одного, не робили один одному боляче, ми все одно тісно пов'язані почуттями любові.

«BIG GIRLS CRY»

Це її третій кліп, в якому грає 12-річна американська танцівниця Медді Зіглер. Дівчинка знову продемонструвала перед камерою свої танцювальні та драматичні здібності. Sia і режисер відео Деніел Аскілл вирішили, що крупних планів цілком достатньо, щоб відобразити суть музичної композиції.

«FIRE MEET GASOLINE»

Головні ролі в ролику довірили німецькій супермоделі Хайді Клум і зірці серіалу «Гра престолів» Педро Паскалю. За сюжетом незвичайна пара зображує пристрасну історію кохання, яка закінчується спільним підпалом будинку, а у фіналі Клум виходить з охопленого вогнем будівлі в платиновій перуці, що вже стала знаковою для Sia.

«DÉJÀ VU»

Sia продовжує переховуватися від цікавих очей, і якщо в попередніх кліпах її замінювали танцівниця Медді Зіглер і супермодель Хайді Клум, то в ролику на трек «Déjà vu» італійського композитора і продюсера Джорджо Мородёра цілих десять дівчат у платинових перуках втілюють образ виконавиці на екрані.

«ALIVE»

Пісня Alive увійде в студійний альбом «This Is Acting», реліз якого відбудеться 29 січня майбутнього року. 9-річну героїню Махіра Такано Sia знайшла в Мережі. Виконавиця побачила відео з маленькою каратисткою, де та практикується в бойових мистецтвах. Співачка і автор пісень зв'язалася з юним даруванням і запропонувала їй роль у своєму новому кліпі.