УКР

Святослав Вакарчук з оркестром

16 квітня 2019 | 19:00

Про подію

Святослав Вакарчук виступить у Запоріжжі з оркестром!

Пісні, які всі знають і люблять зазвучать у новому форматі! 16 квітня у Палаці культури “Дніпроспецсталь” Святослав Вакарчук презентує грандіозну програму з найкращих пісень “Океану Ельзи”, у супроводі камерного оркестру. Масштабний концерт-тур, що почнеться з Одеси, охопить 13 міст, в тому числі і Запоріжжя. Що цікаво, за роялем буде сам Святослав, а диригуватиме оркестром Мілош Єліч.

Квитки на концерт Вакарчука з оркестром варто придбати вже зараз, адже ажіотаж навколо події неймовірний. Поспішайте вибрати кращі місця!

Всеукраїнське турне Вакарчука з камерним оркестром

Потужний оркестровий супровід – це завжди особливий настрій, тонка емоція струнного саунду, що надає неповторного звучання композиції. Найвідоміші хіти гурту “Океан Ельзи” з таким новим яскравим доповненням подарують глядачам найяскравіші концертні враження.

Всеукраїнський тур Святослава Вакарчука з оркестром розпочнеться у квітні 2019 року. До концертної програми  увійдуть як відомі та улюблені мільйонами пісні "Океану Ельзи" (від “Друг”, “Не питай”, “Така як ти” до “Обійми”, “Небо над Дніпром”, “Мить”), так і декілька неочікуваних композицій, які будуть представлені у новому прочитанні.

Святослав Вакарчук: “Більшість своїх пісень я, зазвичай, пишу під рояль і понад 20 років моєї творчості мріяв одного разу заспівати їх на сцені саме так, як вони й були створені. Вже в квітні ця моя мрія здійсниться: проведемо серію концертів у великих містах України у форматі, коли я заспіваю наші пісні, акомпануючи собі за роялем. Допомагати мені буде камерний оркестр під диригуванням Мілоша Єліча”.

Тур почнеться 2 квітня виступом в Одесі й триватиме до кінця травня та охопить міста по всій Україні (детальний графік тут >>>).

Квитки на концерт Вакарчука з оркестром у Запоріжжі розлітаються з шаленою швидкістю!

“Океан Ельзи” вже давно став культовим гуртом вітчизняної сцени, а фронтмен гурту Святослав Вакарчук ідейним натхненником не одного покоління українців. То ж не дивно, що концерти ОЕ завжди збирають повні зали вірних прихильників.

Солд-аут добрався і до концерту Вакарчука з оркестром у Запоріжжі! Радимо придбати квитки на найяскравішу подію цієї весни за найкращими цінами якнайшвидше онлайн або з доставкою.

Kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Рекомендуємо