About the event

МИХАЙЛО ГРИЦКАН запрошує житомирян на концерт “ОБІЙМУ”!

У четвер, 10 жовтня о 19:00, за підтримки суспільного телеканалу «UA:Житомир» у концертному залі Телецентру (вул. Театральна, 7) відбудеться довгоочікуваний концерт заслуженого артиста України Михайла Грицкана з новою програмою “Обійму”. Саме з Житомира співак разом зі своїм музичним колективом Grand розпочне осінній концертний тур Україною.

Михайло Грицкан - улюбленець жінок та свій серед чоловіків. Унікальний тембр та харизма виділяє Михайла серед українських виконавців, доказом цього є перші сходинки у хіт-парадах найпопулярніших радіостанцій країни. 

Своїми піснями музикант розпалює серця, а голосом доторкається до найпотаємнішого - до душі! Кожна пісня співака - це особиста історія з непідробними емоціями та справжніми почуттями.

«Дорогі житомиряни, я з великим задоволенням заспіваю для вас свої найкращі пісні! До зустрічі, мої дорогі! Всіх запрошую і всіх обійму!!!» - запрошує Михайло.

Квитки на концерт Михайла Грицкана “Обійму” можна придбати у касах міста та он-лайн на сайті: https://kasa.in.ua. Довідки за номером телефону: 050-632-50-33. 

10 жовтня на вас чекає просто неймовірний концерт з голосом, який візьме вас у полон і вже ніколи не відпустить - голосом Михайла Грицкана!

Recommended