25 років ювілейний концерт. Територія А

17 september 2022 | 19:00
200 – 1200

About the event

«Територія А» в Києві!

Мистецький проект «Територія А» святкує свій 25-річний ювілей великим концертом, який відбудеться 17-го веренся 2022-го року в ДК КПІ. 

«Територія А» -  програма про сучасне українське мистецтво, культуру, актуальні події, що відбувалися в вітчизняному шоу-бізнесі. Журналісти програми висвітлювали події українського арт-простору з місця подій, а гостями передачі були особливі гості, такі як: молоді гурти, музиканти, дизайнери, діджеї, організатори виставок та арт-подій. Вперше «Територія А» вийшла в ефір в 1995 році на каналі «ICTV». Тоді її ведучою була Анжеліка Рудницька, а генеральним продюсером – Олександр Бригинець. Для українського телебачення 90-х це був справжній ривок, оскільки проект був першим вітчизняним музичним хіт-парадом. Хіт-парад виходив в ефір три рази на добу: зранку, вдень і ввечері. «Територія А» без сумнівів є «ядром» цілої хвилі української популярної музики.  

Зокрема, в проекті взяли участь такі українські музиканти, як «Аква Віта», «Ван-ГОГ», «Фантом 2», «Green Grey», Сестри Тельнюк, співак Юрко Юрченко, Наталія Могилевська, Ірина Білик, Віктор Павлік, Олександр Пономаьов, Ані Лорак, «Брати Гадюкіни», Сашко Положинський і «Тартак», «ТНМК», «Скрябін», «The Вйо», Михайло Поплавський, Оксана Білозір, Павло Зібров, Наталя Дзеньків (Lama) та багато інших...Також «Територія А» зіграла вагому роль в формуванні творчої кар’єри гуртів «Друга Ріка» та «Океан Ельзи».

«Територію А» без сумніву є культовою програмою на українському телебаченні, з якої починав розвиватися сучасний шоу-бізнес, а передача стала улюбленою серед «прогресивної» молоді 90-х.

3 причини піти на ювілейний концерт «Території А» в Києві:

  • На ювілейному концерті «Територія А» збирає представників української сцени, які починали свій творчий шлях на випусках програми, щоб пригадати, як все починалося, як формувався вітчизняний музичний простір. Вестиме передачу незмінна ведуча «території» - Анжеліка Рудницька;
  • Проект був настільки популярним, що навіть у школах та вищих начальних закладах під час вечірок молоді люди влаштовували свою «територію», де грали ролі артистів та ведучої хіт-параду.
  • Не пропусти таку грандіозну подію та шанс провести незабутній вечір з друзями та рідними, з головою поринувши у світ музичного мистецтва.

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на ювілейний концерт «Території А» 17-го вересня 2022-го року в Києві - онлайн на нашому сайті. Оформлюй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended