Foa Hoka / Kaтапульта + DJ Dubmasta

08 june 2019 | 18:00

About the event

Foa Hoka / Kaтапульта + DJ Dubmasta у клубі MonteRay

8-го червня у київському клубі MonteRay о 18:00 відбудеться концерт двох легендарних українських команд: «Катапульта» та «Foa Hoka». Вечір відкриє DJ Dubmasta Selecta (SKP Records Ukraine)!

«Катапульта» – об’єднання учасників київських рок-груп «Langsames Steuer/Мєдлєнний Руль», «Іванов Даун», «Shake Hi-Fi», «The Хостільня», утворене наприкінці 90-х. Прокрокувавши через семплерний дарк-хауз та сигарний антифолк, наразі ансамбль, за висловами анонімних тіньових ЗМІ, сповідує «гітарну танцювальну музику, для тих, хто не сміється». При цьому самі улюбленці нечисленних поціновувачів визначають свій стиль як «жорстокая естрада», підкреслюючи, що «нам не до сміху, їм не до танців». Попри усе це, «Катапульта», бодай, репрезентує і загартовані часом бойовики на кшталт «Охайне М’ясо – Жвавий Секс», і відносно нові рефлексії, сповнені реліктової мета-романтики та пасивного оптимізму щодо неважливих подій сьогодення.

«Foa Hoka» – формація, що впродовж майже тридцятирічної історії стилістично рухалася від експериментального нойз-року до психоделічного фанку, electro, dub. Це - мультимедійний музичний проект, в якому знайшли місце абстрактна образність та сюрреалістична поезія. Лайв-перформанс проекту поєднує музику та квазітеатральне дійство з оригінальними об'єктами та символами. Триактна вистава є своєрідним моделюванням таких явищ сьогодення як суцільні маніпуляції, абсурд та медіа терор. Дискографія Foa Hoka сягнула за 30 релізів, в доробку також кілька десятків експериментальних відеоробіт режисерів Кирила Проценка, Олега Чорного, Гени Хмарука (Sampled Pictures) та інших. Музиканти проекту грали на одній сцені із Laibach, Gogol Bordello, Genesis P-Orridge, Jean Jacques Perrey, Gebrüder Teichmann, Nomeаnsno, The Ukrainians. На концерті лунатимуть композиції з нового альбому «Мusic Du Monde Fou», а також хіти з альбомів «Centaurs Break Out», «Twist Of Luck».

Квитки на тусовку у MonteRay можна придбати або забронювати онлайн, обравши зручний для себе спосіб оплати і доставки.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended