About the event

Jazzforcat з сольним концертом у Луцьку!

Вже зовсім скоро, а саме 29-го листопада, до Луцька завітає вибуховий дует Jazzforcat. Концерт відбудеться у Волинському обласному театрі ляльок. На тебе чекає теплий вечір, сповнений музичною насолодою та незабутніми джазовими ритмами.

Jazzforcat – доволі молодий український гурт, що наразі складається з двох учасників: Сергія Асафатова (вокал, гітара, бас-барабан) та Сергія Яцура (кларнет, саксофон). У 2016 році, коли хлопці вперше представили свою творчість публіці, вони відразу ж привернули до себе увагу тисячі слухачів. Адже обидва учасники мультиінструменталісти і задіюють у своїх композиціях доволі незвичні поєднання музичних інструментів. Унікальне поєднання гітари, кларнету, струнного квартету, перкусії та саксофону не залишає байдужим нікого. Слід наголосити, що вокаліст Сергій Асафатов має непересічний тембр голосу. Усе це злилось у єдину магічну творчу одиницю під назвою Jazzforcat.

Ще більше прихильників з'явилось у музикантів після їх участі в одному з наймасштабніших вокальних шоу світу «X-Фактор», де хлопці стали фіналістами. А цього року Jazzforcat заявив про себе ще й у польському талант-шоу «Mam Talent».

5 причин піти на концерт Jazzforcat у Луцьку:

  1. По-перше, ти матимеш нагоду дізнатись історію назви колективу. На питання «Чому ваш гурт називається Jazzforcat?» вокаліст відповідає: «Бо є джаз, а є коти. Цю історію я зазвичай розповідаю на концертах. Тому, якщо хочете почути її,  приходьте до нас на концерт».
  2. По-друге, кожна пісня гурту – це знайома нам усім історія. Кожен з нас може почути про себе та побачити себе у напрочуд життєвих сюжетах композицій Jazzforcat.
  3. Ти гарантовано отримаєш неабияку насолоду від живого виступу гурту, адже хлопці справжні професіонали, які люблять свою справу, свого слухача та щоразу демонструють цю любов під час перформансів.
  4. Концерт Jazzforcat – це зворушливо, інтимно та камерно. Не забудь, що до гурту приєднався акустичний квартет, і це лише підсилило дует хлопців та створює музичну магію на сцені.
  5. Слухаючи сингли Jazzforcat та передивляючись їх відео на Youtube, просто неможливо не проникнутись їх глибокою лірикою, не замислитись над проспіваним та не наспівувати їх пісень надалі. Уяви, які емоції виникають після їх живого виступу. Купуй квиток вже зараз!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на концерт гурту Jazzforcat 29-го листопада у Луцьку - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами “Нової пошти” та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended