About the event

Іван Попович виступить у Львові!

Один з найяскравіших представників української естради, співак Іван Попович завітає у Львів зі святковим концертом, який відбудеться 19 січня 2020 року о 19:00 у Центрі Довженка. Народний артист України запрошує вас разом провести чудовий вечір з живою музикою та щирою українською піснею!

Творчу діяльність Іван Попович розпочав ще у 70-х. Співак був лауреатом фестивалю молоді у Берліні, пізніше був солістом колективів «Арніка», «Ровесник», «Закарпаття». Іван Попович гастролює не лише Україною.Співак давав концерти в Італії, Канаді, США, Греції, Індії, Бразилії та інших країнах. Незважаючи на свій вже не молодий вік, співак активно гастролює. В творчому доробку співака переважають патріотичні, гуцульські пісні та власна лірика. Особливу увагу в своїй творчості артист віддає темі Карпат та Закарпаття. Адже, мальовниче Закарпаття – це батьківщина Івана Поповича. Співака люблять та тепло зустрічають як у маленьких містечках, так і в великих містах, а його пісні добре знає не одне покоління українців.

4 причини піти на концерт Івана Поповича у Львові:

  1. Відчути душевність та величну атмосферу, яку створює співак на своїх концертах.
  2. Наживо послухати улюблені композиції такі, як «Золото Карпат», «Розлук не буде», «Василина», «Отаман Карпат», «Стожари», «Марічка-чічка», «Моя країно», «Жменька рідної землі»;
  3. Концерт Івана Поповича буде чудовим подарунком для твоїх дідуся й бабусі;
  4. Яскраво та незабутньо провести одне з головних зимових свят – Святе Водохреща;

Хочеш купити  квитки?

Найшвидший спосіб придбати квитки на концерт Івана Поповича 19 січня 2020 року у Львові о 19:00 - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення, вибирай зручний спосіб оплати та доставки:

  • сплати банківською карткою та отримай e-ticket на e-mail;
  • замов кур'єрську доставку або послуги «Нової пошти», сплативши вказану вартість при отриманні;
  • забронюй квиток та оплати готівкою в нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua — твій квиток у нас!

 

Recommended