Тарас Компаніченко. Кобзарська Традиція

28 january 2023 | 17:00
200

About the event

Сольний концерт Тараса Компаніченка з циклу "Дух Свободи чи De Libertate" у рамках проекту  «САД Божественних Пісень. Сковорода» Театрального Центру «Слово і голос». Звучатимуть пісні Григорія Сковороди з "Саду Божественних пісень", пісні його епохи, його сучасників та вчителів, а також ті, що йому приписуються. 

Тарас Компаніченко - кобзар, бандурист, лірник, поет і композитор, громадський діяч. Народний артист України. Засновник і лідер гурту давньої музики «Хорея Козацька». Зараз - воїн ЗСУ.

Багато років досліджує та виконує давню українську музику - думи, старовинні канти, запорозькі пісні, духовні псальми, лицарські пісні, відродив та продовжує сучасну українську кобзарську традицію - створює новітні епічні, музично-поетичні твори, виконує їх на кобзі, старосвітській бандурі, лірі.

У червні 2022 року Тараса Компаніченка нагородили медаллю "Відвага та вірогідність" - престижною нагородою Фонду "Польща - великий проєкт".

Запрошуємо вас на сольний концерт Тараса Компаніченка, що відбудеться 28 січня, о 17:00 годині, в Театральному Центрі «Слово і голос» (вул. Городоцька, 38).

Recommended