About the event

Балет «Кармен-сюїта» у Львові!

Шановні жителі та гості міста Львів, радо запрошуємо вас на вражаючу подію цієї весни – легендарний балет під назвою «Кармен-сюїта», який відбудеться 10 березня 2020 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької. Доторкнись до прекрасного!

«Кармен-сюїта» - це беззаперечний шедевр світового балету, створений за новелою Проспера Меріме «Кармен», який розповідає глядачу легендарну історію трагічної долі чарівної красуні-циганки Кармен і до безтями закоханого в неї солдата на ім’я Хозе, якому рокова дівчина розбиває серце, обравши собі у пару молодого Тореро.

Головні ролі у цьому непростому любовному трикутнику для тебе виконуватимуть Катерина Кухар, Олександр Стоянов та Артур Гаспар.

Катерина Кухар (Кармен) – прима-балерина зі світовим ім’ям, суддя мегапопулярного шоу «Танці з зірками», яка разом зі своїм талановитим чоловіком, неперевершеним танцюристом Олександром Стояновим (Хозе) майстерно перевтіляться у образи та характери діючих осіб, аби донести до глядача всю трагічність і, разом з тим, бездоганність історії про Кармен. Роль Тореро дісталась Артуру Гаспару – артисту балету та солісту всесвітньовідомого музичного проекту Kazaky.

Зірка балету Катерина Кухар про спектакль «Кармен-сюїта»: «Я дуже люблю цей образ в балеті. Мені здається, що сучасна Кармен може бути дуже різною. І в довгій білій сукні, і в чорному боді. Але вона завжди з гордо піднятою головою, як у балеті, так і в житті. Кармен - це жінка-протест, виклик. В балеті це читається в різких і чітких рухах з гострою сучасною пластикою. Це акцент на руках, немов сама Кармен каже: «Дивіться на мої руки! Ради вашої ж безпеки!». Це насмішка, яку можна побачити в русі плечей і погляді. Текст в балеті Кармен - це контраст, де жіночність та сексуальність йдуть паралельно».

5 причин піти на «Кармен-сюїта» у Львові:

  1. Це унікальна нагода на власні очі побачити феєричне дійство, яке завоювало мільйони глядацьких сердець по всьому світу: історія трагічного кохання, яка не залишить байдужим нікого!
  2. Три видатні постаті у сфері танцю та балету об’єднаються на одній сцені, аби подарувати тобі неабияку естетичну насолоду, та змусять пережити сюжетну лінію разом із головними героями балету.
  3. Довершеність постановки, віртуозність виконання, яскравість образів – все це якнайкращим чином описує дану подію.
  4. Скористайся можливістю провести час по-новому, адже таких емоцій та вражень ти точно ще ніколи не переживав. Не забудь запросити друзів та рідних, аби розділити з ними новий досвід.
  5. «Кармен-сюїта» - це перформанс, який завжди збирає повні зали. І не дарма, адже ця постановка змушує затамувати подих. Приходь та переконайся на власні очі!

Хочеш купити квитки?

Найшвидший спосіб купити квитки на балет «Кармен-сюїта» 10 березня 2020 року у Львові - онлайн на нашому сайті. Оформляй замовлення та обирай зручний спосіб оплати і доставки:

  • оплати банківською карткою та отримай e-ticket на свій e-mail;
  • скористайся кур'єрською доставкою або ж послугами «Нової пошти» та сплачуй вартість квитка при отриманні;
  • бронюй квиток та сплачуй готівкою у нашій офлайн-касі.

kasa.in.ua - твій квиток у нас!

Recommended