International Jazz Festival "ART JAZZ 2019", Rivne - festival tickets August 30, 2019

About the event

Міжнародний джазовий фестиваль «ART JAZZ 2019» у Рівному (День 1)

Запрошуємо Вас приєднатися до неповторної атмосфери джазу в Рівному! Наприкінці літа міжнародний фестиваль «ART JAZZ 2019» традиційно стане гостинним місцем для митців та людей, які люблять хорошу музику та звикли бачити життя в яскравих кольорах.

25 - 31 серпня - це ті дати, які варто обвести в календарику відвідування мистецьких подій та отримання емоцій тут і зараз, що будуть згадуватись протягом року. А Рівне та Луцьк зануряться в особливу атмосферу. Цьогоріч фестиваль надбав нових масштабів та звучання, запрошених зірок світового рівня та ексклюзивних музикантів української сцени джазу, можливостей надати освіту європейського гатунку тощо. Фестиваль, як завжди, готує особливий мікс стилів джазу, країн та виконавців, що збуджують уяву та не дають спокійно спати прихильникам джазу.

Програма та учасники «ART JAZZ 2019» у Рівному 30 серпня

18:00-18:20  Початок фестивалю
18:20-20:00 Виступ студентів та викладачів «ART JAZZ SCHOOL»
20:00-20:30 Антракт
20:30-22:00 Gregory Boyd (New Orlean, США)

Грегорі Бойд (Gregory Boyd), США
Цьому данцеві з американським корінням до смаку звук інновацій. Він не просто виконує авторські пісні, він робить це під запальні ритми сталевих барабанів.
Бойд наклав звук карибських барабанів на рок-музику і фанк Нового Орлеана. Так з'явився його унікальний впізнаваний стиль. Його музику називають сильною та душевною, а його унікальну манеру виконання - «карибським блюзом». Об'єднуючи фанк, соул, блюз і магічні стілпани, ця музика щоразу відкриває дедалі нові межі неосяжного джазу.

АRT JAZZ SCHOOL
Джазова імпровізація від 20 молодих українських музикантів та учасників культурно-освітнього проекту АRT JAZZ SCHOOL, разом зі своїми викладачами, знаними джазовими музикантами з України та Польщі: Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Збігнев Вромбель (Zbigniew Wrombel) та Гжегож Карнас (Grzegorz Karnas).

Міжнародний джазовий фестиваль «АRT JAZZ 2019» 31.08.2019

Recommended