ТЕМНЕ ДІЙСТВО ВІД IAMX НЕЗАБАРОМ В КИЄВІ

IAMX – одні з найбільш харизматичних і епатажних представників сучасної електронної музики – в Києві в рамках європейського туру «Metanoia». 2 березня в SENTRUM проект IAMX порадує жителів столиці потужною програмою.

IAMX – сольний проект Кріса Корнера, колишнього рульового колись найпопулярніших британських електронщиків Sneaker Pimps.  З тих пір пройшло більше десяти років, які довели, що IAMX для Корнера – не тимчасове захоплення, а основне місце роботи. З тих пір

Чого ж чекати від альбому? Сам Кріс каже про це так: «Дорогі друзі, останні два з половиною роки я йшов тернистою дорогою. Цей альбом – свідчення мого переродження і руху вперед. Хотілося б нагадати, що моя творчість живе завдяки вашим грошам і вашій підтримці. Ласкаво просимо в нову еру IAMX. Насолоджуйтесь Metanoia». Тож, саме час і Києву ввійти в нову еру IAMX.

Сет-лист розбавлять не тільки свіжі композиції, а й улюблені пісні з попередніх альбомів, яких за роки існування проекту IAMX назбиралося разом з останнім цілих шість. Іноді варто на пару годин занурюватись в світ похмурої естетики та депресивності.

Живі виступи IAMX – це дикуватий відео-ряд, істеричне заламування рук Кріса і бурхливий перформанс в тумані якоїсь безвиході і тлінності буття. Він вічно балансує на межі електронного року, бурлеску, театралізованих вистав на сцені і танцювальної музики і тепер не зраджує собі вже багато років.

Поява на сцені SENTRUM темного романтика Корнера овіяна мороком і таємницею, але воно того варте. Для живих виступів цієї групи характерна магія, яка нещадно охоплює кожного в залі. І причиною цьому не тільки сама музика. Прийдіть і переконайтесь!

Ви можете придбати квитки на це дійство на нашому сайті: http://kasa.in.ua/iamx-kyiv