УКР

Hello! Знайомимось ближче з гуртом Антитіла

Вже зовсім скоро, а саме 16-го листопада у Києві у Палаці Спорту улюбленці мільйонів – Антитіла  дадуть сольний концерт у рамках всеукраїнського туру на підтримку альбому «Hello».


За більш як десятирічну творчу діяльність гурт Антитіла випустив 6 студійних платівок:

 • 2008 — «Будувуду»,
 • 2011 — «Вибирай»,
 • 2013 — «Над полюсами»,
 • 2015 — «Все красиво»,
 • 2016 — «Сонце»,
 • 2019 — «Hello».

Неодноразово музиканти приємно дивували своїх прихильників яскравими сюжетами у своїх відео роботах. Деякі з пісень колективу стали саундтреками до серіалів та фільмів. Антитіла мають плідний гастрольний графік та є постійними учасниками та хедлайнерами наймасштабніших фестивалів України.


Учасники гурту Антитіла чекають на особисту зустріч з тобою на їх сольнику у Києві! 


А поки ми пропонуємо тобі дізнатись декілька цікавих фактів з особистого та творчого життя музикантів.

 

 1. У своїй творчій скарбниці колектив має пісню «Антитіла», яка була написана Тарасом Тополею ще задовго до створення гурту. Саме таку назву учасники вирішили взяти для свого колективу. Звісно ж, у назві приховане філософське значення: антитіла – це протилежності, з яких власне і складається увесь світ. У своїх піснях Антитіла висвітлюють почуття, дружбу, боротьбу, любов у світі між двома полюсами.
 2. Свого часу гурт Антитіла був першим рок-гуртом, який взяв участь у мегапопулярному вокальному шоу «Шанс», ведучими якого були Наталка Могилевська та Кузьма. Обидва продюсери були настільки вражені талановитими музикантами, що Кузьма прокоментував виступ хлопців наступними словами: «Якщо зараз взяти і ось так випустити цих хлопців на велику сцену з цією "піснярою", то багатьом прийдеться піти на пенсію...» 
 3. Тарас Тополя – незмінний фронтмен гурту - має неабияку громадянську позицію. Антитіла неодноразово відвідували найгарячіші точки Сходу України у якості волонтерів. Не завжди випадала можливість підтримати дух воїнів своєю творчістю, адже подекуди давати концерти було заборонено, тоді хлопці просто спілкувались з бійцями, допомагали всіма необхідними матеріальними речами та давали міні-перформанси під акустичну гітару.
 4. Учасники Антитіл мріють записати саундтрек до блокбастеру або до драми.
 5. Найекстремальнішою відео роботою гурт вважає кліп на пісню «TDME». Роль головного героя зіграв український спортсмен, плавець Олег Лисогор, який по сюжету стрибає з лайнера у крижану воду. Під час зйомок Олегу довелось пробути у воді більш як 20 хвилин. Чого не зробить людина заради мистецтва! І що не кажіть, воно було того варте…
 6. Антитіла мають неабиякий успіх і за межами Батьківщини. Доказами тому є неодноразові масштабні  тури містами США та Канади, участь в одному з найвідоміших європейських фестивалей, що проходить щорічно у Будапешті – Сігет, номінація від України на VNV EMA-2009.


Друже, не прогав феноменальне шоу від гурту Антитіла у Києві! Твій квиток у нас: kasa.in.ua

Схожі статті