УКР

Підбірка музичних новинок січня

Ділимося музичними релізами січня, які нам найбільше запам'яталися. Перший офіційний кліп Один в каное, подорожі від гурту Антитіла, романтичні Без Обмежень і не тільки.

"У мене немає дому" – перший офіційний кліп за всю історію Один в каное, а гурту вже дев'ять років. Однойменна пісня увійде до наступного альбому львів'ян. Режисером кліпу став Володимир Власенко.

Без Обмежень випустили сингл "Зорі Запалали". За словами музикантів, це найдобріша та найромантичніша композиція з майбутнього альбому. "Ніхто не знає, коли до тебе прийде це чисте і світле почуття. Та коли приходить, ти ладен перевертути гори, шукати риси коханої людини у всіх можливих стихіях і віддати все на світі за одну лише посмішку. Насолоджуйтеся, і нехай ваші зорі теж обов'язково запалають", – розповідає Сергій Танчинець. 

Женя і Катя презентували кліп на загадкову пісню "Теплий дощ".

YUKO випустили лірик-відео на пісню "GALYNA GULIALA", з якою гурт виступить на Національному відборі "Євробачення".

Христина Соловій презентувала пісню, яка стала саундтреком до фільму "Крути 1918". Також ця пісня увійшла до авторського альбому "Любий друг".

Антитіла презентували відеокліп на пісню "Вірила". Зйомки відбувалися в Україні та Португалії. Поблизу Лісабона, а також у селищі Кабесейраш-ді-Башту, що біля Фафе. Режисерами відеороботи виступили Сергій Вусик, Юрій Алексеенко та Тарас Тополя. Пісня увійде у шостий альбом групи Антитіла "HELLO".Насолоджуйтеся новинками!

Схожі статті