УКР

Христина Соловій і її "Любий Друг" чекають на зустріч з тобою

12-го грудня у столичному клубі Atlas, а 15 грудня - у Львівському "Малевичі" відбудуться два концерти співачки у незвичному для неї форматі: максимально наближено до слухачів, трепетно та лірично... Це неабияка нагода відчути внутрішній світ Христини та побачити співачку з іншого боку!

А поки ти купуєш квиток на концерт і налаштовуєшся на зустріч з Христиною, пропонуємо тобі 10 цікавих фактів з життя Христини:

1. Йдучи на відбір шоу "Голос Країни", Христина бажала, щоб до неї повернувся Олег Скрипка. Саме цей наставник, на думку дівчини, зміг би відчути її душу, лемківське коріння та допомогти їй популяризувати лемківську пісню в Україні.

2. Отож, Христина має лемківське походження. Одинадцятирічною школяркою Христина почула по радіо пісню "Под Облачком" у виконанні Анички Чеберенчик. Саме тоді мама співачки розповіла їй, що вони - лемки.

3. Христина обожнює французьку культуру. До речі, співачка володіє французькою мовою. Мріє пожити у Парижі певний час. Закохана у французький шансон, це, передусім, Серж Генсбур та Мішель Жонас, Марі Лафоре.

4. До віри Христина ставиться як до любові: це дар, який має прийти до людини сам. Христина вважає себе агностиком, тобто і не заперечує, але й не вірить.

5. Серед своїх поганих рис характеру співачка виділяє одну - імпульсивність. Вона завжди швидко та безкомпромісно приймає рішення.

6. Про особисте Христина не розповідає ніколи. Секрети залишаються секретами. За винятком снів хіба що...Так-так, співачка розмовляє уві сні.

7. Книгою, що вразила Христину у дитинстві, була "Пеппі Довгапанчоха" Астрід Ліндгрен. Розповідь про дівчинку, в якій співачці імпонувала впертість, намагання все завжди зробити по-своєму, здійснити те, що захотілося. Згодом світосприйняття Христини формувалось під впливом "Лоліти" Володимира Набокова та "Зачарованої Гори" Томаса Манна.

8. Христині імпонують неординарні фільми з низькими рейтингами та цікавими сюжетами. Улюбленими режисерами співачки є Ларс фон Трієр та Франсуа Озон. Фільмом, який справив сильне враження на дівчину, є "Меланхолія". Особливу увагу Христини прикувала акторська гра Шарлотти Генсбур.

9. Христина не уявляє своє життя без кота, якого вона взяла з притулку і з яким мешкає у Києві. Більш того, вона постійно допомагає організації "Animals" , на меті якої є налагодити систему захисту прав тварин в Україні. 

10. Коли Христина пише нову пісню - першим її чує рідний брат Євген, який є, до того ж, гітаристом в її групі і співавтором деяких пісень з альбому «Любий Друг».

Схожі статті