УКР

Ексклюзивно: Найяскравіші моменти фестивального літа гурту Kozak System

Шалене літо, сповнене драйвовими ритмами музики, поїздками на фести та новими знайомствами, закінчилось... Але не сумуй, друже! Тут і зараз, у тебе є унікальна можливість поринути у закулісні моменти  гастрольного життя разом з відомим українським рок-гуртом Kozak System.

Найбожевільніший момент цього літа...

Іван Леньо: 

- Оскільки фестивальне літо потребує великої кількості переїздів, то саме із якістю доріг в Україні всі трабли і пов'язані. Все, що залежить від нас особисто, ми намагаємося робити професійно, тому особливо божевільних моментів не пригадаю, а от із випадками на шляхах України  історій вистачає. 

Одна з них трапилась у Кам'янці-Подільському, історичному містечку, яке буквально кишить археологічними знахідками та артефактами. Настільки, що заїжджаючи на територію фестивалю, наш автобус буквально мало під землю не провалився. Принаймні, передні колеса просто провалились, як в пекло, і глибина провалля говорила про те, що потрібно терміново нас витягувати звідти, щоб наш бус не затягнуло повністю. На щастя, проїжджав мимо тракторист, який дуже дотепно відреагував на побачене, і ковшем спочатку підважив, а потім витягнув нас з "пащі дракона". Відсутність доріг на деяких відрізках шляхів - це просто катастрофа! Марсіанські ландшафти, чи наслідки бомбардування - ось що нагадують ці дороги. І коли ми їдемо ними, ми відчиняємо двері буса і жартуємо, виходимо на ходу і йдемо поруч, бо так зручніше: менше трясе. 

Найнеповторніший момент ... (Хоча, випадок з бусом сюди теж можна зарахувати.)

Олександр Дем'яненко: 

- Важко виділити один момент, адже кожен наш виступ, чи то на масштабному фестивалі, чи на менш масштабних заходах, неповторний. І причина тому українська публіка! Вона шалена, щира, віддана, одним словом, неповторна!

Найсумніший момент...

Такого з колективом не трапилось! Взагалі, не варто концентруватись на сумному. Саме цей меседж передали Kozak System у своїй останній композиції "Досить Сумних Пісень", що увійде до п'ятого студійного альбому колективу.

Найпатріотичніший момент цього літа...

- КолоСАЛЬНИЙ Мотофест у Полтаві у самому розпалі, коли раптово вимикається світло!.. Питання "що робити?" не виникає, і гурт відразу починає співати гімн України. У темряві спалахують екрани телефонів та ліхтарики, усі об'єднуються єдиним настроєм і створюють неймовірну атмосферу.

І, звісно, най-най-найочікуванішим моментом наступного року є концерт-презентація нового альбому   козаків "Закохані Злодії" у Жовтневому Палаці  29-го лютого. Не пропусти!

Схожі статті