УКР

ЩО ГОТУЄ ЗАХІДФЕСТ-2017

18-20 серпня в Родатичах біля Львові відбудеться наймасштабніший open-air країни – Західфест. Вже вдев’яте він збирає студентів, мандрівників, офісних клерків та просто шукачів пригод на свято музики і драйву.

500 кіловат звуку, 800 джерел освітлення, велика сцена, яка розмірами не поступається кращим європейським  аналогам – все це робить фестиваль однією з головних музичних подій цього літа. Повір, там бушуватиме енергія, яка пробиває бетонні стіни багатоповерхівок, зриває краватки і заглушує гул міського транспорту. Енергія, яка живить і надихає всіх, хто ступає на територію фестивалю.

Чим же порадує лайн-ап західян цього року? Головний open-air України вразить гостей розмаїттям сцен (головна, рок, інді, нічна) і музичних колективів. Тут виступлять відомі українські гурти O.Torvald, Антоха МС, Vivienne Mort , Тартак, Detach.  Крім того, Захід відвідають закордонні гості – Breaking Benjamin, Editors, Noize MC, In Extremo, Dark Tranquillity, Chelsea Grin.

Кількість відвідувачів збільшується, а також розширюється географія гостей. Крім українців, які збираються з усіх областей країни, на Західфест приїжджають гості зі Швейцарії, США, Німеччини, Молдови та Польщі. І, звичайно ж, білоруси та росіяни.

Щороку організатори докладають титанічних зусиль, щоб подарувати 3 незабутні дні кожному, хто придбав квиток. Ніякими словами, світлинами або відео неможливо передати те видовище і той спектр відчуттів, які переживають всі щасливчики, що опиняються в Родатичах.

Орім цього, створюються максимально комфортні умови для всіх відвідувачів. На території діятимуть фудкорти: гості зможуть поласувати їжею та напоями на будь-який смак та гаманець. Платне наметове містечко буде під охороною, функціонуватиме медпункт, пункти підзарядки, подаватиметься питна вода.  Прихильники бюджетного відпочинку мають змогу встановити свій намет безкоштовно за фестивальною територією.

Західфест – це прекрасна можливість не просто  відпочити,  а насолодитися свободою! Твій шанс побути тим, ким завжди хотів бути; поспілкуватися з людьми, які дихають з тобою одним повітрям; вийти за межі  буденного та відчути чар молодості.  Збирай компанію та вирушай у музичну мандрівку!

Також вперше за історію Західфесту у продажу з’явився особливий квиток, який дає право окремого входу, паркінг біля території, окремі зони та проходи до сцен, окремі бари, де відпочиватимуть музиканти.

Квитки: https://kasa.in.ua/zaxidfest