Stars of the world and Ukrainian musical Olympus: then and now!

Зимова пора часто навіває ностальгічний настрій… Саме тому ми й подумали, а чому б разом не пригадати, якими були відомі виконавці колись, на початку свого творчого шляху. Цікаво?

Тож вмощуйся зручніше і погнали!

Bring Me The Horizon

Британський рок-гурт, який сформувався у 2004-му році. Лиш погляньте, як змінилися та змужніли учасники колективу. А чи змінилась їхня музика? У тебе буде шанс дізнатись про це на їх сольнику вже 11-го лютого у Києві, клуб Stereoplaza.

 

Kozak System

Гурт, таким як він є зараз, ми знаємо з 2012-го року. До того часу теперішні учасники Kozak System ( Іван Леньо, Володимир Шерстюк, Сергій Борисенко, Сергій Соловій та Олександр Дем’яненко) грали у колективі під назвою Гайдамаки. Козаки пройшли музичну стежку від «Шаблі» (2012) до «Закоханих Злодіїв» (2020) та добряче експериментували не лише з образами, а й із звучанням. Нагадуємо, що 29-го лютого у Жовтневому Kozak System презентуватимуть свій новий альбом.

Nothing But Thieves

Альтернативщики з Британії за вісім років свого існування добряче сколихнули світ своїми неймовірними треками, які можна слухати днями і ночами на ріпіті. Варто зазначити, що склад гурту не змінювався, а от у зовнішньому плані хлопці все-таки виросли та сформували свій власний стиль. До речі, цього року учасники Nothing But Thieves завітають до України і відвідають із сольними концертами аж три міста: Київ, Харків та Львів. Не пропусти нагоди почути їх наживо!

Ice Nine Kills

Знаменитий американський металкор-гурт, що сформувався у 2002-му році. Бостонський колектив добряче змінив свій музичний стиль, адже починали музиканти як шкільний експеримент двох друзів, які грали ска-панк. І ось тепер перед нами п’ятеро неймовірних учасників, які по повній роздають якісний жорсткий хардкор та металкор. Щодо зовнішнього стилю Ice Nine Kills…Світлини скажуть все за себе! А концерт гурту у Києві відбудеться 27-го травня у Клубі Bel Etage.

Editors

Сформований у 2002-му році британський колектив дебютував у 2005-му із платівкою «The Back Room». Щодо стилю звучання, то тут хлопці були доволі стабільними і завжди грали потужну альтернативу та інді-рок, а от із назвою визначитись не могли, тому раніше виступали як Pilot, The Pride, Snowfield. Як виглядали музиканти гурту Editors тоді і зараз, можеш порівняти по фото. І не забудь купити квиток на концерт Editors у Києві, 1 квітня у Stereo Plaza.

Related Articles